Keşfedilmeyi bekleyen iksir 715 ile cildinizi güzelleştirin

Cilt zamanla güneş ışınları, sağlıksız beslenme, ilerleyen yaş, hareketsizlik, kirli hava, su içmeme, genetik etkenler, sigara ve alkol kullanma gibi nedenlere bağlı olarak matlaşır ve yaşlanır. Bu nedenle kozmetik ve güzellik sektörü cilt yenileyici ürünler veya uygulamaları piyasaya sunar. Bu içeriğimizde son günlerde adından söz ettiren iksir 715 hakkında tüm merak edilenleri bulabilirsiniz.


Keşfedilmeyi bekleyen iksir 715 ile cildinizi güzelleştirin

İksir 715 Fransa’da geliştirilen cilt gençleştirme ve yenileme uygulamasıdır. Formülünde yüksek oranda hyalüronik asit bulunur. Bu sayede cilt nemlenir ve erken yaşlanmaya karşı korunur. Ayrıca bileşenlerinde amino asit ve mineraller vardır. Tüm bunlar sağlıklı, aydınlık, genç ve pürüzsüz bir cilt görünümünü sağlar.

Cilt Güzelleştiren Mezoterapi Ürünü İksir 715

Cilt güzelleştiren Mezoterapi ürünü iksir 715 kişiye göre hazırlanır. Cilt görünümünü iyileştirir ve cildin ihtiyacı olan maddeleri karşılar. Soluk cilt görünümünü ve derin kırışıklıkları azaltır. Cildi korur ve parlaklık verir. Herhangi bir zararı olmayan bu uygulama, kişinin cilt durumu değerlendirildikten sonra uygulanır.

Mezoterapi ürünü İksir 715 cilt kalitesini arttıran ve kısa sürede tamamlanan bir yöntemdir. Uygulama sonrasında cilt üzerindeki iyileşme anında fark edilir. Bu uygulama ortalama yarım saat içinde tamamlanır. Cilt üzerinde kızarıklık veya şişkinlik oluşturmaz. Uygulamayı yaptıranlar aynı gün yaşantılarına devam ederler.

İksir 715 Hangi Alanlara Uygulanır?

İksir 715; el, sırt, boyun ve yüz bölgesine rahatlıkla uygulanabilir. İşlemden sonra 3 hafta ara verilir. Toplam 3 seansta tamamlanır. Fakat etkisini devam ettirebilmesi için 4 ayda bir tek seans uygulanması önerilir. Uygulama dermatolog veya plastik cerrahlar tarafından yapılır.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yorum